RSS kanál  Facebook
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)Russian (CIS)
http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8244483746562.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/52562820140622_125410.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8186992528366.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/2458342694467.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/69357620140718_190641_kop.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/95007220140622_124435.jpg
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 
úvod lokalita

lokalita - apartmán Hánovka.cz

Hořejší Vrchlabí

Horská chalupa Hanovka vás uvítá v krásné přírodě Krkonoš, 720 m nad mořem v lokalitě Hořejší Vrchlabí. Mimo nádherné přírody a čistého ovzduší zde najdete všemožné druhy sportovního vyžití i relaxace. Na GPS nás najdete na souřadnicích 50°39'17.662"N, 15°35'47.133"E. Odbočka k příjezdové cestě k apartmánu se nachází na souřadnicích 50°38'26.636"N, 15°36'22.253"E.

Okolí si můžete prohlédnout živě zde:

webkamera Bubákov - webkamera Bubákov
webkamera Herlíkovice - webkamera Herlíkovice

Lyžařskou mapu areálu a dispozice vleků najdete zde: lyžařská mapa

Skiareál Herlíkovice-Bubákov

Skiareál se nalézá na kopcích vedle chalupy a je dostupný přímo na lyžích. Různá náročnost sjezdových tratí uspokojí pokročilé lyžaře i začátečníky. Denní lyžování je možné na vzájemně propojených sjezdovkách v celkové délce 12,5 km. Večerní lyžování je možné na kvalitně osvětlených sjezdovkách čtyř sedačkové lanovky na Bubákově a kotvovém vleku v Herlíkovicích v celkové délce 2,5 km. Všechny sjezdové tratě jsou z 80% uměle vysněžovány sněžnými děly a denně upravovány několika rolbami s frézou.

www: http://www.bubakov.cz/
www: http://www.snowhill.cz/herlikovice/

Vrchlabí

Město Vrchlabí, k němuž náležejí místní části Hořejší Vrchlabí a Podhůří, tvoří vstupní bránu do střední části Krkonoš a je přirozenou krkonošskou metropolí. Nachází se 3 km od apartmánu. Dominantou města je zámek a v jeho ulicích najdete spoustu památek a turistických zajímavostí.

Vrchlabí je ideálním východiskem na výlety po horských hřebenech či cyklistické výlety. Pro aktivní vyžití nabízí město i vodní sporty, tenis, projížďku na koni, paragliding, vyhlídkové lety nebo jízdu na bobové dráze. Pro náročnější cykloturisty tu byla otevřena bikearéna Krkonoše - terénní cyklotrasy. V zimě jsou tady ideální podmínky pro lyžování. Kousek od centra se nachází skiareál Kněžický vrch. Můžete také vyzkoušet snowtubing, jízdu se psím spřežením nebo si můžete zabruslit v krytém zimním stadiónu.

www: http://vrchlabi.ceskehory.cz/

Špindlerův mlýn

Špindlerův Mlýn nabízí aktivní celoroční dovolenou. V zimě je nabídka pro milovníky zimních sportů - sjezdového lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování. Skiareál Špindlerův Mlýn pečlivě připravuje každodenně všechny tratě, na začátku zimní sezony jsou svahy uměle zasněžovány a tak nabízí lyžování až 5 měsíců v roce. Hřebenovými partiemi prochází "Krkonošská magistrála" v délce 150 km, k rekreačnímu běhu lze využít trasu "Buď fit" vedoucí od Myslivny do bezpečné partie Labského dolu. Nemáte-li chuť vyrazit na lyže, vyzkoušejte 4km dlouhou a večer osvětlenou sáňkařskou dráhu. Nástupní stanice je na náměstí ve Špindlerově Mlýně, autobus Vás vyveze na Špindlerovu boudu, následuje sjezd k Dívčím lávkám. V provozu je i bobová dráha, snowtubing. Zimní romantiku doplňují projížďky v kočárech tažených koňmi, můžete vyzkoušet pohled na malebné město a zasněžené hory z ptačí perspektivy - paragliding. Kryté haly nabízí tenis, squash, sportovní střelnice, indoor golf, aquapark, hotelové bazény.

Léto ve Špindlerově Mlýně je ve znamení turistiky, putování značenými trasami jedinečnými partiemi Krkonošského národního parku. I další nabídka letních aktivit je rozmanitá: letní bobová dráha, minigolf, lanový park, čtyřkolky, tenis, squash, pétangue, turistický vláček, projížďka výletním kočárem taženým koňmi, terénní koloběžky, Aquapark, bazény, obří houpačka v lanovém centru, přemostění přes přehradu, paragliding, rafting, fit centra, dráha pro in-line, sportovní střelnice, lezecká stěna a mnoho dalších, Návštěvníkům jsou k dispozici půjčovny kol, školy letních sportů se zkušenými instruktory.

www: http://www.mestospindleruvmlyn.cz/


Mapa lokality

GMapFP - gmapfp.org

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Pronájem chalupy

pronájem chalupy

Mapa okolí

mapa

WiFi ZONE - Free

wifi

Webkamery

webkamera Bubákov - webkamera Bubákov
webkamera Herlíkovice - webkamera Herlíkovice

sněhové zpravodajství

Apartmán

 • Samostatná ložnice - dvojlůžko
 • Obývací pokoj - vyvýšené patro dvojlůžko
 • Obývací pokoj - rozkládací gauč
 • Vybavená kuchyň, myčka
 • TV, DVD, satelit, WiFi
 • Velká terasa, lyžárna, sušárna

Zobrazit

Mapa okolí

mapa