RSS kanál  Facebook
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)Russian (CIS)
http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8244483746562.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/52562820140622_125410.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8186992528366.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/2458342694467.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/69357620140718_190641_kop.jpg http://www.hanovka.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/95007220140622_124435.jpg
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 
úvod služby

Služby

Hanovka se přizpůsobí vašim potřebám, ať jsou jakékoli. K dispozici je pohodlný apartmán se zázemím pro až 8 lidí, či si po předchozí domluvě můžete pronajmout celou chalupu s kapacitou 18 - 20 lůžek. Pokud máte omezený rozpočet, je možné si pronajmout jen dvoulůžkovou ložnici bez dalších pokojů.

V apartmánu najdete obývací pokoj, kuchyň, a samozřejmě koupelnu a WC. V obývacím pokoji je zvýšené otevřené patro s dvoulůžkem. Po rozložení gauče v obývacím pokoji vznikne další lůžko a půl. Součástí apartmánu může být samostatná ložnice, která je oddělena dveřmi, kapacita ložnice 1x dvojlůžko, 1x jednolůžko. Druhou ložnici je možné pronajmout jako rozšíření ubytovací kapacity nebo jako levnější variantu ubytování, kapacita 1x dvojlůžko - samostatně bez obývacího pokoje a kuchyně.

Apartmán se pronajímá pouze jednotlivci, či jedné skupině – vždy tedy budete mít maximální soukromí a plný komfort privátního ubytování.

Vybavení pokojů

chata HánovkaPřístup do apartmánu je přes biometrické a číselné zámky. Nemusíte se tedy obávat ztráty klíče. Uvnitř najdete plně vybavenou kuchyň, myčku, sporák, mikrovlnnou i klasickou troubu, lednici, varnou konvici a samozřejmě nádobí.

V každé místnosti je televizor se satelitním signálem a dvd přehrávač a internetové připojení přes wifi. Součástí apartmánu je velká terasa, lyžárna a sušák na boty.

Další služby

Po předchozí objednávce vám k pobytu v apartmánu můžeme zpřístupnit i zastřešenou pergolu s venkovní kuchyní a velkým kamenným grilem. Kapacita pergoly je 20 osob. Je možné též využít venkovní ohniště.

Půjčovna kol a snowboardů

Pro vaše sportovní vyžití nabízíme zapůjčení kol a snowboardů. K dispozici jsou kvalitní, pečlivě udržované a servisované sportovní potřeby. Po předchozí dohodě můžeme zajistit i vybavení na speciální sporty, golf či sněžný skútr. Při zapůjčování většího množství vybavení nás prosím předem kontaktujte s vašimi požadavky.

Lyžařská škola - SK Bubákov

Lyžařská škola nabízí výuku ve sjezdovém lyžování, carvingu, běžeckém lyžování, snowboardingu a skialpinismu. 1 vyučovací hodina = 50 minut, 2 vyučovací hodiny = 1 hod 50 min - doporučený výukový program nejméně 4 až 6 denní.

Na vlastní uzavřené sjezdovce individuálním přístupem, zábavnou formou a pomocí her naučí základům lyžování, snowboardu a jízdě na vleku. Pokročilejší lyžaři odcházejí jezdit s instruktorem na „větší“ vlek nebo lanovku. Výuka i pro hendikepované děti.

více na http://www.bubakov.cz/skola/

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Pronájem chalupy

pronájem chalupy

WiFi ZONE - Free

wifi

Webkamery

webkamera Bubákov - webkamera Bubákov
webkamera Herlíkovice - webkamera Herlíkovice

sněhové zpravodajství

Apartmán

 • Samostatná ložnice - dvojlůžko
 • Obývací pokoj - vyvýšené patro dvojlůžko
 • Obývací pokoj - rozkládací gauč
 • Vybavená kuchyň, myčka
 • TV, DVD, satelit, WiFi
 • Velká terasa, lyžárna, sušárna

Zobrazit

Mapa okolí

mapa